Корзина
7 отзывов
+380933254118
Акція! Декларація про відходи
Контакты
ООО «НПП «ЭКОНИС-ЦЕНТР», ТОВ «НВП «ЕКОНІС-ЦЕНТР»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050363-64-49офис
+38067503-27-08офис
+38093325-41-15Владимир Иванович
Владимир Наумов
УкраинаДнепропетровская областьКаменскоеул. Беседова, 56/3051938
Карта

Акція! Декларація про відходи

Акція! Декларація про відходи

Безкоштовна допомога в подачі на реєстрацію декларації про відходи

ТОВ «НВП «Еконіс-Центр» виконує розробку екологічної документації (інвентаризація відходів, технічні паспорти та паспорти місць видалення відходів, реєстрові карти відходів та інше). 


На даний час прийнято ряд нових нормативних документів у сфері поводження з відходами: 
ПКМУ від 18.02.2016 №118 «Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми»; 
ПКМУ від 13.07.2016 446 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами»; 
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.05.2016 186 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами», зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04.07.2016 року за 916/29046. 
Тобто, фактично введено в дію новий підхід для підприємств в сфері поводження з відходами. 


Так, згідно законодавства підприємства, діяльність яких супроводжується утворенням відходів, розподіляються на 3 різних групи: 
1. Підприємства, загальний показник утворення відходів (Пзув) яких складає до 50 умовних одиниць. Такі підприємства повинні мати лише договори на передачу відходів іншим підприємствам, які мають відповідну ліцензію. 
2. Підприємства, загальний показник утворення відходів (Пзув) яких складає від 50 до 1000 умовних одиниць. Такі підприємства повинні мати: інвентаризацію відходів зареєстровану або погоджену в державному органі; технічні паспорти відходів, розроблені та погоджені в установленому порядку; договори на передачу відходів іншим підприємствам, які мають відповідну ліцензію; декларацію про відходи, прийняту державним органом. 
3. Підприємства, загальний показник утворення відходів (Пзув) яких складає більше 1000 умовних одиниць. Такі підприємства повинні мати: інвентаризацію відходів зареєстровану або погоджену в державному органі; реєстрові карти відходів, розроблені та погоджені в установленому порядку; технічні паспорти відходів, розроблені та погоджені в установленому порядку; договори на передачу відходів іншим підприємствам, які мають відповідну ліцензію; дозвіл на поводження з відходами. Слід відзначити, що на даний час порядок розробки та отримання дозволу на поводження з відходами державою не визначений. 

ТОВ «НВП «Еконіс-Центр» має великий досвід розробки екологічної документації, членом «Зеленої палати» Дніпропетровської Торгово-промислової палати і бере на себе зобов’язання безкоштовно допомогти в заповнені декларації про відходи.

Предыдущие новости