Корзина
7 отзывов
+380933254118
Декларації про утворення відходів в Дніпропетровській області
Контакты
ООО «НПП «ЭКОНИС-ЦЕНТР», ТОВ «НВП «ЕКОНІС-ЦЕНТР»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050363-64-49офис
+38067503-27-08офис
+38093325-41-15Владимир Иванович
Владимир Наумов
УкраинаДнепропетровская областьКаменскоеул. Беседова, 56/3051938
Карта

Декларації про утворення відходів в Дніпропетровській області

Декларації про утворення відходів в Дніпропетровській області

Декларації про утворення відходів в Дніпропетровській області

Декларації про утворення відходів в Дніпропетровській області наявна ситуація:

Новий порядок подання декларації на відходи прийнятий ПКМУ №118 від 18.02.2016р. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/118-2016-%D0%BF процедурно передбачає пункт 3. «Декларація подається один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг …. або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, порядок функціонування якої визначається Мінприроди, до 20 лютого року, що настає за звітним.». З наведеного в може існувати два порядки подання декларації про відходи згідно з новою ПКМУ.

Перший шлях: на даний час в Центрі надання адміністаративних послуг ОДА Дніпропетровської області http://e-services.dp.gov.ua/ затверджених технічних карт послуги «реєстрації декларації відходів» відсутні. Порядок розроблення технічної карти послуги в свою чергу передбачає її розроблення та в подальшому затвердження головою ОДА, ця процедура може тривати декілька місяців.

Другий шлях: електронна система дозвільних процедур у сфері поводження з відходами підпорядкована Мінприроди розміщена за адресою http://menr.in.ua/ зупинена з 18.02.2016 р. Для відновлення роботи передбачає розроблення технічної карти послуги та погодження законодавчих розбіжностей для надання цієї послуги. За наявною інформацією яка є у вільному доступі в Мінприроди http://menr.gov.ua/ відсутня матеріально технічна база для надання цієї послуги.

 

ТОВ «НВП «ЕКОНІС-ЦЕНТР» еколог ― Наумов Д.В.